OKSANA MUKHA— відома українська компанія тамоднийбренд. Лейбл OKSANA MUKHA вважається одним з найвідоміших, престижних і легко впізнаваних брендів у світі. Головним дизайнером компанії OKSANA MUKHA є -Оксана Теодорівна Муха.

 

 

Торгова марка OKSANA MUKHA була створена у Львові в 2006 році. З моменту заснування компанія була орієнтована на розширення географії бренду, і вже у 2007 році компанія вже була представлена на чотирьохконтинентах, включно ізПівденно-Африканською Республікою, Росією та США.

У 2008 році OKSANA MUKHA розпочинає бізнес-проект із партнерами зФранції, в результаті якого в кінці року відкривається модний салон OKSANA MUKHA Paris.

Співпраця із Swarovski

Зміни в компанії, що відбулися у 2009 році, зробили OKSANA MUKHA одним з найцікавіших та найвпливовіших модних брендів в Україні. Компанія починає тісно співпрацювати ізSwarovski. Результатом співпраці стає участь обох компаній в ексклюзивному показі весільних суконь «Carrousel du Louvre» в Парижі, де OKSANA MUKHA показує сукнюКришталевий лебідь, виготовлену із кристалами Swarovski. В майбутньому ця сукня стане символом нової лінійки Crystal.

Творча група OKSANA MUKHA

Почавши із пошиття першої весільної сукні, до здобуття світового визнання, Оксана Муха пройшла великий і складний шлях. Досягнути популярності дизайнеру допомогла команда однодумців, висококваліфікованих працівників, місія тацінностіяких надихали на створення найкращого продукту в індустрії моди.

Передові розробки у текстилі та декорі, інновації в системі управління, виробництві та дистрибуції, ексклюзивний дизайн дозволили команді модного дому здобути прихильність знаменитих клієнток, серед яких оперні виконавиці Зоряна Кушплер, Анна Оганесівна Касьян,Софія Соловій, народна артистка УкраїниОксана Білозір, французька кінодіва Мелані Модран та ін.

Сукні бренду OKSANA MUKHA були відзначені та нагороджені на міжнародних та українських виставках весільної моди, представлені у таких глянцевих журналах, як «Sposa Book», «Collezioni Sposa», «Collezioni Haute Couture» (Італія), «BRAUT», «HOCHZEIT» (Німеччина),«OK!», «Wedding Magazine», «Shopping Guide» (Росія), «Marions Nous!», «Forever», «Point De Vue» (Франція), «Wedding Magazine», «Флер d’Оранж», «Fata» (Україна), «Panna Młoda» (Польща).

OKSANA MUKHA сьогодні

Колекції OKSANA MUKHA презентовані у лінійках Deluxe, Privée, Elegance, Crystal.

З останніх новинок компанії можна відзначити запуск повноцінної лінії Crystal з колекції 2013. Її було презентовано заключним показом на ювілейному "Lviv Fashion Week" у жовтні 2012.

Незважаючи на світове визнання, компанія OKSANA MUKHA завжди пам’ятає про вітчизняних модниць і впродовж багатьох років бере участь "Lviv Fashion Week".

У жовтні 2013 року заключним показом на "Lviv Fashion Week" презентовано колекцію вечірніх суконь класу Priveе 2014, щоб показати перспективу росту і молодим українським модельєрам. В колекції було використано французькі тканини та мереживо, ексклюзивні пайєти, кристали, вишивку ручної роботи. Колекція вийшла розкішною і дивовижною, кожна річ справді унікальна.

На сьогоднішній день донька Оксани Мухи Катерина є офіційним обличчям компанії OKSANA MUKHA. Також, вона виступила у ролі дизайнера, зокрема, вечірньої колекції Priveе.

Бренд

Компанія OKSANA MUKHA була названа кращим підприємством України, як за економічні, фінансові успіхи і стратегічне бачення, так і за якісний менеджмент. За підсумками міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих» компанія отримала друге місце серед підприємств всіх форм власності в сфері - «Виробництво одягу та аксесуарів» і нагороджена орденом «Зірка економіки України» з персональним посвідченням для Оксани Мухи та сертифікатом «Керівник року 2010».

Представництва компанії розташовані уПарижі,ПразітаТоронто, Мельбурні –Австралія, в місті Преторія - Південно-Африканської Республіки, в місті Мюнхен – Німеччина, Падуя – Італія, Каунасі -Литва,Ризі,Таллінні,Варшаві,Ташкенті,Алма-Аті,Мінську,Кишиневі, Дубаї.

Продаж уСШАпочинається із співпраці з компанією «Diamond Bridal Gallery» в штатіКаліфорнія. Зараз брендові магазини OKSANA MUKHA є у таких містахСполучених Штатів Америки:

  • Fogelsville, штатПенсільванія
  • Granite Bay, штатКаліфорнія

Брендові магазини OKSANA MUKHA уНімеччині:

  • Ротенбург, земля Баварії
  • Дортмунд
  • Мюнхен
  • Ноймюнстер
  • Керпен та ін.

Брендові магазини OKSANA MUKHA уРосії: сьогодні сукні продаються в понад 50 точках Росії:Москва,Санкт-Петербург, Єкатеринбург, Самара, Омськ, Казань та ін.

Міжнародні виставки, на яких були представлені колекції OKSANA MUKHA

У 2008 році компанія нагороджена Гран-прі на виставці «Zloty Wieszak» (Люблін, Польща) за оригінальну творчість і сприяння в розвитку українських традицій на світовій арені.

В березні 2010-го OKSANA MUKHA представила колекцію на виставці Wedding Fashion Moscow (Росія, м. Москва).

В жовтні 2010 компанія OKSANA MUKHA приймає участь у виставці «Carrousel du Louvre» (Франція, м. Париж). На цій виставці сукня Julie Оксани Мухи заслужила похвалу від найбільш суворих критиків Франції, а сукня Oksana завершила виставку як остання сукня дефіле.

На початку березня 2011 року OKSANA MUKHA представила свою колекцію на Міжнародній Весільній Виставці "Весільний вальс" (Росія, м. Москва).

Щороку з 2011 колекції бренду презентуються на виставці "Bridal Fashion" (Польща, м. Варшава).

У грудні 2012 колекцію 2013 було презентовано нареченим Варшави на шлюбній виставці Torwar (Польща).

У червні 2012 та 2013 колекції OKSANA MUKHA були представлені на міжнародній виставці "Modatex" (Німеччина, м. Ессен).

У 2014 році колекція OKSANA MUKHA була представлена на виставці Ghidul Miresei в Бухаресті (Румунія), на 16 Міжнародній Виставці «Свадебная, вечерняя мода и аксессуары» в Москві (Росія). У червні компанія OKSANA MUKHA презентувала колекцію 2015 року спочатку на міжнародній виставці INTERBRIDE International Fashion Fair в Дюссельдорфі, а потім на міжнародній виставці Bridal Fashion Warsaw.